بازار طلای دبی

Dubai Gold Souk

بازار طلای دبی

بازار طلای دبی

گردشگران تور دبی بازار طلا دبی به زبان عربی "سُوق اَلذَهـَب " از  دیدنی های شهر دبی ویکی از مکانهای جذاب امارات متحده عربی میباشد .

مسافرین عزیز تور دبی بازار طلا در منطقه الرأس در بر دیره واقع شده ‌است. بازارها دو لحاظ  جز جاذبه‌های شهر به حساب میاید این بازارها نه تنها به خاطر خرید و فروش و تجارت، بلکه به خاطر بازدید توریستان از آنها، شهرت خاصی دارا میباشد. بازار طلای دبی این شهر توریستی زیبا را به شهر طلا در جهان تبدیل کرده است.

بازار طلای دبی
شما گردشگران تور دبی در گذرهای پهن تر بازار طلا دبی، فروشگاه‌هایی را دیدن می‌کنید که قفسه های شیشه ای خود را پر از مقدار زیادی از گردنبند, انگشتر,النگو,گوشواره و سنجاق سینه میباشد.

بازار طلای دبی

بازار طلای دبی

کمتر کسی میبینیم که با تور دبی به دبی سفر کند و از بازار طلای دبی که یکی از مهمترین بازارهای معاملات طلا و جواهر دنیا و میتوان آن را بعنوان جاذبه های گردشگری تور دبی برشمرد .
 
علاقمندان تور دبی بازار طلای دبی که یکی از مهمترین بازارهای معاملات طلا و جواهر دنیا  است که مهم نیست چه زمانی از روز به این بازار می روید، برای بازدید از این مجموعه عینک آفتابی خود را فراموش نکنید. داد و ستد طلا در پاییز سال 2007 این بازار به 23/5 میلیارد دلار رسید.

گردشگران تور دبی گفته می شود در حدود 20 درصد از معاملات طلای دنیا در این بازار صورت می گیرد. 35 درصد از خرید کل این بازار توسط ساکنین منطقه و 65 درصد توسط گردشگران تور دبی انجام می شود.
مسافرین تور دبی حتی اگر قصد خرید جواهرات را نداشته باشید، قدم زدن و تماشای طلا و سنگ های قیمتی این بازار به زحمتش می ارزد.

بازار طلای دبی

بازار طلای دبی

گردشگران تور دبی در هنگام غروب، این بازار بسیار پررونق و شلوغ می‌باشد. قیمت طلا در بازار طلا نیز نسبت به بسیاری از نقاط دنیا پایین تر می‌باشد. که ساليانه تعدادي زيادي از گردشگران تور دبی از مناطق داخل و خارج امارات به سويش مي‌شتابند.