مراکز خرید دبی

بازار پارچه تور دبی

بازار پارچه تور دبی

گردشگران تور دبی یکی دیگر از مراکز خرید دبی که جزو پرجنب و جوش ترین بازارهای دبی به شمار می آید ،بازار پارچه دبی است که در منطقه توریستی بردبی درکنار خور دبی و ايستگاه عبره (قايق های مسافربر) واقع گرديده است این بازار همواره مورد بازدید گردشگران تور دبی و بومیان منطقه بوده است.

بازار پارچه در تور دبی

بازار پارچه تور دبی

مسافرین تور دبی خرید از مراکز خرید دبی یکی از مهمترین و جذابترین بخشهای تور دبی است مخصوصا خرید لباس و پارچه از بازار پارچه دبی . شما گردشگران تور دبی در این بازار میتوانید هر نوع پارچه ای را با هر نوع سلیقه ای پیدا کنید پارچه های مختلفی از کتان گرفته تا پارچه های ابریشمی ،ساری های زیبای هندی، پارچه های توری، قیطان و ... همه میتوان یافت.بازار پارچه دبی در منطقه توریستی بردبی واقع شده است.

مسافرین تور دبی البته علاوه بر پارچه های زیبا ، برخی ديگر از کالاها مانند صنايع دستی، کفش و دمپايي نيز در بازار پارچه دبی عرضه می شود. تعداد زيادی فروشگاه در اين بازار، پارچه های رنگارنگی ساخت هند، تايلند، اندونزی و کره را در معرض فروش قرار داده اند.گردشگران تور دبی  قسمتی از بازار پارچه دبی با سقف های چوبی زيبايی پوشانده شده است. درب بسياری از فروشگاه ها از چوب و به شکل درب های حجره های قديمی ساخته شده است. در نورپردازی اين بازار نيز از فانوس های قديمی استفاده شده است.

بازار پارچه تور دبی

مسافرین تور دبی تنوع کالاها، قيمت های مناسب و ارزان، برخورد صميمی اکثر فروشندگان و معماری زيبای  از جمله جاذبه های بازارهای دبی برای مسافران  تور دبی می باشند. این بازارها اکثرا در نزدیکی خور دبی قرار دارند.

مسافرین عزیز تور دبی فروشگاه های اين بازارها هر روز از ساعت 7 صبح تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 5 تا 7 باز می باشند. ولی در روزهای جمعه تنها بعد از ظهرها فعال می باشند. البته برخی از اين فروشگاه ها صبح ها يک يا دو ساعت ديرتر شروع به کار می کنند و در عوض شبها تا ساعت 8 يا 9 شب باز می باشند. بعد از ظهر پنج شنبه ها و جمعه ها، بيشترين ازدحام مردم را در اين بازارها مشاهده خواهيد کرد.

آدرس بازار پارچه دبی- بردبی - خیابان الفهدی