بهترین رستوان‌ های دبی

بهترین رستوان‌ های دبی

بهترین رستوان‌ های دبی

گردشگران تور دبی انواع رستوران در دبی وجود دارد. با هر سلیقه و بودجه‌ای می‌توانید رستوران مورد علاقه‌ی خود را در این شهر پیدا کنید. انواع غذاهای مکزیکی، ایتالیایی، غذاهای کشورهای مدیترانه و خاورمیانه و ژاپنی در رستوران‌های دبی بهترین صورت ممکن سرو می‌شود.

گردشگران تور دبی صرف غذا و مخصوصا شام بیرون از خانه بین همه‌ی فرهنگ‌ها و ملیت‌های دبی بسیار رایج است.

مسافرین عزیز تور دبی بیشتر رستوران‌های دبی از ساعت ۶  بعداز ظهر باز می‌شوند و اکثر آنها داخل هتل‌ها قرار دارند. اما رستوران‌های خوبی هم داخل شهر به‌صورت مستقل به طبخ غذا می‌پردازند. مسافرین تور دبی ممکن است در یک رستوران هندی غذاهای چینی و تایلندی نیز سرو شود. برخی از رستوران‌ها هم در شب‌های خاصی از هفته، غذاهایی متفاوت با منوی معمولی رستوران سرو می‌کنند. بعضی از رستوران هم در تمامی هفته یا روزها و شب‌هایی خاص به‌صورت بوفه کار می‌کنند که شما عزیزان تور دبی می‌توانید با پرداخت مبلغی مشخص و قابل توجه، از همه‌ی غذاها و نوشیدنی‌ها میل کنید.مسافرین تور دبی وقتی به سراغ غذا در مکان‌های مختلف دنیا می‌رویم، غذاهای دبی بیش از حد عجیب و غریب است .  بعضی از رستوران‌های دبی تقریبا همه‌ی غذاهای ملی از سرتاسر جهان را به‌ همراه بسیاری از غذاهای خوش طعم و مخصوص ذائقه‌ی عربی، در دبی سرو می‌کنند.

 

مسافرین عزیز تور دبی هر رستورانی که در اینجا نام می‌بریم فقط جایی برای غذا خوردن نیست ، بلکه دکور و دیزاین خیره کننده و منظره‌ی جذاب و شگفت‌انگیز آن تجربه‌ی غذای دلچسبی را به شما میهمانان تور دبی می‌دهد.

 رستوان‌ 

Pierchic

بهترین رستوان‌ های دبی

پیرشیک مجموعه‌ای  روی اسکله‌ای مجهز و مجلل است که به درون خلیج فارس پیشروی کرده است. مسافرین عزیز تور دبی رستوران پیرشیک علاوه بر غذاهای اروپایی برخی از بهترین غذاهای دریایی دبی را ارائه می‌دهد و در سال ۲۰۱۰ برای دومین بار به عنوان بهترین رستوران غذاهای دریایی دبی شناخته شد. این اسکله با محیطی رمانتیک و به دور از سر و صدا و شلوغی دبی، مناظری دست نخورده از خلیج نیلگون به شما مسافرین تور دبی  ارائه می‌دهد.

 رستوان‌ 

Margaux

بهترین رستوان‌ های دبی

Julian Mercier سر آشپز رستوران MARGAUX بعد از مدت‌ها کار کردن در رستوران ۳ ستاره‌ی آلن دوکاس، این رستوران را افتتاح کرد. نه تنها غذا بلکه دکور این رستوران نیز الهام گرفته از محصولات مدیترانه‌ای فرانسه است. مسافرین تور دبی هم می‌توانند در اتاق غذاخوری سرپوشیده چوبی یا در زیر اتاق‌های رو  به فواره‌ی حیرت‌انگیز و زیبا دبی، غذا بخورند. این رستوران در شهر جزیره‌ای قدیمی سوق ال‌بهار قرار دارد.

 رستوان‌ 

Eauzone

بهترین رستوان‌ های دبی

فضای این رستوران در طول روز بسیار آرامش بخش و دلپذیرمیباشد با این حال، بعد از غروب آفتاب، این محل به مکانی زیبا و جذاب و رستورانی ایده آل تبدیل می‌شود. گردشگران تور دبی این طراحی زیبا به‌قدری عالی در کنار استخر قرار گرفته که تصور می‌شود در آب شفاف شناور است. راهرویی پیچ در پیچ روی استخر وجود دارد که ما را به رستوران می‌رساند، جایی‌که باری با محیط بسیار آرام دارد و در کنار استخر آن طناب‌های چادری بزرگ و پر زرق و برق، منظره‌ای شگفت انگیز را آفریده است.

 رستوان‌ 

 Majlis AL Bahar

بهترین رستوان‌ های دبی

 رستوران Majlis AL Bahar بطور با شکوهی در ساحل جزیره خصوصی برج العرب قرار گرفته است. این رستوران هیچ دکوری ندارد و بطور ساده و سنتی با سنگ و میز تزیین شده، با این حال منویی بسیار متنوع از غذاهای مدیترانهای و خاورمیانهای را به مسافرین تور دبی ارائه میدهد.

مسافرین تور دبی این رستوران در حالی که چراغهای  شهر دبی در حال روشن شدن هستند، دارای موقعیتی عالی برای دیدن غروب خورشید است. همچنین این رستوران یکی از رمانتیکترین مقاصد در دبی است.

 رستوان‌ 

 AL hadheerah

بهترین رستوان‌ های دبی

 اینرستوران خوش نام و نشان،، شصت دقیقه با ماشین از فرودگاه دبی فاصله دارد .و در محلی دنج و احاطه شده توسط تپه‌های شنی قرار دارد که انگار منطقه ی جدا افتاده است. در این رستوران مهمانان تور دبی می‌توانند هنگام صرف غذا، از تماشای بازیگران اسب سوار و شمشیر باز، حرکات موزون و هنرمندان حنا لذت برده و برای ساعت‌ها سرگرم شده و اوقات خوشی خواهند داشت.

 

 رستوان‌ 

Zheng HE’S

بهترین رستوان‌ های دبی

سر آشپز های رستوران Zheng HEʼS غذاهایی ارائه می‌دهند که آمیخته‌ای از غذاهای مدرن غربی با طعم و مزه غذاهای سنتی چینی است .میهمانان تور دبی روی محل بار اسکله‌ی کانالی قرار دارد که با پیچ و خم‌های فراوان به مدینه الجمیرا متصل می‌شود. این رستوران فضای ساده‌ی سنتی خود را حفظ کرده، در حالی که منظره‌ای زیبا از برج العرب و خلیج را به نمایش میگذارد.

 رستوان‌ 

NOBU

بهترین رستوان‌ های دبی

این رستوران که در هتل آتلانتیس قرار گرفته، تلفیقی از جدیدترین سبک غذاهای ژاپنی را با تاثیر گرفتن از غذاهای عربی ارائه می‌دهد، در حالی که رستوران غذاهای کلاسیک خود مانند غذای دلچسب و معروف ماهی

سیاه سرخ شده که با سس شیرین میسو سرو می‌شود و خوراک ماهی که به‌همراه برش‌های نازکی از فلفل طعم دلچسبی به همراه دارد را حفظ کرده است. میهمانان تور دبی منوی این رستوران توسط بار سوشی و محیطی مدرن، شامل محیط‌های خصوصی برای گردهمایی‌های صمیمی‌تر تکمیل می‌شود.

مسافرین علاقه مند تور دبی کلاس‌های آشپزی در اولین شنبه هر ماه برگزار می‌شوند که امکان یادگیری اسرار آشپزی این رستوران زنجیره‌ای مشهور در جهان را فراهم می‌آورد.

رستوان‌ 

Hukama

بهترین رستوان‌ های دبی

رستوران Hukama معرف نماد احترام به کشور چین است. این رستوران از کوکتل چای تا موسیقی لانگ آسیایی را ارائه می‌کند، میهمانان تور دبی اتاق غذاخوری کاملا براساس سبک چینی طراحی شده و غذا نیز به‌سبک معاصر چینی و در سبک‌های مختلف سنتی از ملل چین به شما عزیزان تور دبی ارائه می‌شود. تراسی در فضای باز این رستوران قرار دارد که برای غذاخوری در هوای آزاد تعبیه شده و منظره‌ای دیدنی و زیبا از برج خلیفه ارائه می‌کند.

 رستوان‌ 

Buddha Bar

بهترین رستوان‌ های دبی

این رستوران به عنوان یکی از بهترین محیط‌های تفریحی در دبی است و بخاطر مجسمه غول پیکر بودا، به این نام معروف شده است. در واقع در این مکان سه سالن رستوران، بار و سالن باز در هوای آزاد وجود دارد که روی دریای عرب قرار گرفته‌اند. بودا بار بیشتر بخاطر غذاهای منحصر به فرد، فضای متنوع و جذاب و صداهای مخوف آن شهرت دارد .مسافرین تور دبی این رستوران مجلل و فاخر تلفیقی از غذاهای سوشی، چینی و تایلندی ارائه و سرو می‌کند.

 رستوان‌ 

 AL Mahara

بهترین رستوان‌ های دبی

مسافرین تور دبی این رستوران تصور زنده‌ای در پشت ساختمان برج العرب است. این رستوران در زیر آب یا "زیردریایی" نیست که شما را واقعا به آنجا ببرد بلکه تجربه‌ای فوق العاده و منحصر به فرد از غذاخوردن در آکواریومی وسیع به ما می‌دهد که منظره‌ی زیبایی را برای این رستوران ایجاد می‌کند. میزهای غذاخوری توسط نور آبی رنگی که از اکواریوم‌ها ساتع می‌شود روشن شده و مهمانان تور دبی از تماشای ماهی‌های درون آن خسته نمی‌شوند. غذاهای این رستوران دریایی است و از تلفیق غذاهای شرق و غرب ارائه می‌شوند.

رستوان‌ 

 Verre

بهترین رستوان‌ های دبی

verreتوسط GordonRamsay سر آشپز بریتانیایی نظارت می‌شود و به‌خاطر توجه دقیق به جزییات شهرت جهانی دارد و ۱۲ ستاره‌ی Michelin را بدست آورده است. شاید به دلیل همین شهرت است که Verre اغلب مورد توجه اقشار مرفه و ثروتمند دبی است. میهمانان تور دبی مکان آن سر راست و مستقیم است.

دیزاین این رستوران پارچهی کتان سفید خشک، کارد و چنگال ساده و دیوارهای شیشهای بزرگ، فضایی لطیف و غیرقابل وصف ایجاد میکنند. این غذاها در بهترین ظروف تولیدی اروپا سرو و ارائه میشوند.

 رستوان‌ 

Rhodes Mezzanine

بهترین رستوان‌ های دبی

تاکنون دبی راهنمای Michelin خود را نداشته، بنابراین به جای آن، سرآشپزهای ستارهدار Michelin را به خدمت گرفته است. بهترین رستورانی که چنین سرآشپزهایی دارد در هتل Grosvenor house توسط GrayRhodes مدیریت میشود که به طور ماهرانه ترکیبی حیرتانگیز از غذاهای انگلیسی-فرانسوی ارائه میکند. میهمانان تور دبی این رستوران لیست مزههای جدید، استثنایی است و ادویههای تازهی اروپایی را مورد استفاده قرار میدهد.

 رستوان‌ 

 Reflets par Pierre Gagnaire

بهترین رستوان‌ های دبی

سرآشپز پییر گاگنیر که شهرت جهانی دارد بخاطر خلاقیت مثال زدنی‌ در آشپزی شناخته می‌شود. وی رستوران را در فستیوال سیتی دبی افتتاح کرد

ششمین رستوران وی تا امروز به شمار می‌رود و همانند دیگر رستوران‌هایش در لندن، پاریس و توکیو، موفقیت آمیز بوده است. غذاهایی که در Reflets par Pierre Gagnaireسرو میشود تجربهای است که فقط میتوان به عنوان عمیق "آشپزی تجربهگرا" توصیف کرد . میهمانان تور دبی در این رستوران مواد ترکیب شده در هر غذا، توسط آشپز برای طعم متنوع آن بهگونهای انتخاب میشوند که کاملا مکمل یکدیگر یا کاملا متضاد باشند. هر دو شیوه پخت موجب تجربهای غیر منتظره، شگفت انگیز و فراموش نشدنی میشود

 

گردشگران تور دبی امیدواریم از این مطالب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور دبی با آژانس ما تماس بگیرید.