جاذبه های دبی

تور صحرا دبی

تور صحرا دبی

گردشگران عزیز تور دبی اگر طرفدار هیجان، سرعت هستید، این تور برای شما عزیزان طراحی شده است.تور های گردش در صحرا با لند کروزهای روباز، بالا و پایین در بیابان، تماشای غروب خورشید بر روی شانهای طلایی صحرا و شام خوردن زیر ستاره ها، یک روز خاص و فراموش نشدنی برای شما مسافرین تور دبی می باشد.آژانس های مختلفی در دبی این تور را برگزار می کنند. اما خدماتی که ارائه می دهند تقریبا یکسان هستند.

تور صحرا دبی

عزیزان تور دبی این تور ها شامل چند ساعت ماشین سواری درصحراء توقف در واحههای میان راه، شام، پذیرایی با قهوه و چای، گاهی شترسواری در کویر هستند. مسافرین عزیز بیشتر این تورها حدود ساعت 4 بعداز ظهر شروع می شوند و تا ساعت 11 شب ادامه دارند.گردشگران تور دبی در این بین، برگزارکننده هایی پریدن روی تپه های شنی، هم هستند که تورهای کاملی و هیجان انگیزتری برگزار می کنند؛تورهایی یک تا چند روزه که تجربه ی صحراگردی، توقف و  خوابیدن در چادرهای صحرایی و اقامت در روستاهای اطراف دبی راچاشنی این ماجراجویی برای شما عزیزان تور دبی می کنند.

تور صحرا دبی

مسافرین عزیز تور دبی قیمت این خدمات نسبت به نوع وکلاس تور متفاوت است.اما  مطمئن باشید از ۲۰۰ درهم کمتر نیست و تورهای یک شب و یک روز کاملی هم حدود پانصد درهم هزینه دارد. عزیزان تور دبی این تورها به دلیل تکان شدید خودرو روی تپه های شنی، برای کودکان زیر ۴ سال، زنان باردار و افراد مسن مناسب نیستند.

تور صحرا دبی

عزیزان تور دبی برای گرفتن این تورها، باید ابتدا نوع تاور و آژانسی مورد نظرتان را پیدا کرده و سپس به صورت حضوری یا خرید آنلاین، بلیت خود را رزرو کنید. میهمانان تور دبی لازم به ذکر است که تبلیغات تعداد زیادی از این آژانس ها در هتلی ها موجود است. نام چند مجری تور معتبرکه تورصحرا برگزار می کنند.

تور صحرا دبی
تور صحرا دبی