جاذبه های گردشگری تور دبی

تور قایق کروز دبی

تور قایق کروز دبی

تور قایق کروز دبی

مسافرین عزیز تور دبی یکی دیگر از جاذبه ها و تفریحات دبی، لنجهای سنتی و کشتیهای مدرنی است که بر روی خور، دبی یا در امتداد ساحلی حرکت می کنند. شما عزیزان تور دبی با سوار شدن بر روی لنجهای چوبی سنتی و حرکات بر روی نهر، تماشای دیدنیهای شهر از روی کشتیهای کروز مدرن و صرف یک شام دلچسب و رؤیایی روی عرشه ی کشتی در زیر نورماه، از جذابیتهای این گونه تورها لذت ببرید. گردشگران تور دبی این تورها توسط مجریهای مختلفی در دبی برگزار می شود و هر کدام برنامه های خاص دارند.

تور قایق کروز دبی

تور قایق کروز دبی

مسافرین تور دبی در فهرست این تورها می توان از: تورلنجهای سنتی چوبی، تور کشتی کروز، تور بازدید از بناها و مکانهای دیدنی شهر از روی اب، تور به همراه شام بوفه، تور قایق های کوچک دو نفره و حتی لذت بردن از یک شام مجللی دونفره بر روی یک کشتی اختصاصی را نام برد.

تور قایق کروز دبی

گردشگران تور دبی برخی از این تورها اجرای موسیقی زندہ و برنامه های شاد داخلی کشتی رانیز چاشنی برنامه ی خود کرده اند که می تواند ساعتهای لذت بخشی را برای گردشگران تور دبی به همراه داشته باشد. مسافرین تور دبی بیشتر این تورها سرویس رفت و برگشت از هتل دارند؛ قبل از شروع گردش، گردشگرتور دبی را از در هتل سوار خودروی ویژه کرده و بعد از پایان گردشی، دوباره به هتلی برمیگردانند.

میهمانان عزیز تور دبی مدت زمان این تورها نسبت به نوع خدمات، بین ۲ تا ۶ ساعت است. مسافرین تور دبی هزینه ی این تورها نیز نسبت به نوع خدماتی که ارائه  ساعت گردش بالنج برروی نهر، دیدن مناظر اطراف نهر، بوفهای شام، نوشیدنی و قهوهای عربی به همراه برنامه های شاد و سرویس درهم برای کودکان است.

تور قایق کروز دبی

تور قایق کروز دبی

گردشگران تور دبی  هزینه ی به همراه گردش در جزیره ی نخل، آب تنی و شنا در وسط دریا به همراه ناهار و نوشیدنی، حدود ۴۰۰ درهم برای بزرگسالان و 250درهم برای کودکان است. مسافرین تور دبی برای گرفتن این تورها باید ابتدا آژانس و نوع تور مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس به صورت حضوری یا اینترنتی رزرو کنید.