تور ماهیگیری دبی

تور ماهیگیری دبی

گردشگران عزیز در تور دبی میتوانید لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده تجربه کنید . خوشبختانه در این شهر برای تمام سنین و سلایق سرگرمی وجود دارد . مراکز تفریحی دبی به گردشگران تور دبی این  فرصت را میدهند که تعطیلات بی نظیری را تجربه کنند و با خاطرات خوشی به وطن خود برگردند . یکی از تفریحات در دبی تور ماهیگیری ست . ماهیگیری برای حرفه ای و غیر حرفه ای ها هیجانات خاص خودش را دارد و این تفریح در دبی با لذت غیرقابل وصفی همراه است.

تور ماهیگیری دبی

شما عزیزان تور دبی اگر به تفریح در زیر آفتاب و ماهیگیری علاقه دارید حتما تور ماهیگیری دبی رو انتخاب کنید . با انتخاب این تور که از سال 2010 در دبی رواج پیدا کرده می توانید از آفتاب دریا و نسیم اقیانوس لذت ببرید و یک تعطیلات رویایی داشته باشید .

تور ماهیگیری دبی

مسافرین تور دبی اگر تا به حال ماهیگیری نکرده اید و یا ماهیگیر حرفه ای نیستید باز هم میتوانید در این تور تفریحی دبی شرکت کنید چرا که افرادی در کنار شما عزیزان تور دبی هستند که به شما آموزش خواهند داد.

گردشگران تور دبی خدمات تورهای ماهیگیری دبی بر اساس شرکت ارائه دهنده تور متفاوت است . بعضی از تورها در 5 کیلومتری شهر و تنها 4-5 ساعته هستند و بعضی تورها در 45 کیلومتری شمال دبی و از صبح زود شروع شده و تا غروب ادامه دارند . علاقمند ها ی تور دبی میتوانند ماهیگیری عمق ۲۵ تا ۴۵ متری دریا را تجربه کنند  .

تور ماهیگیری دبی

شما گردشگران تور دبی در این تور می توانید شاه ماهی ، ماهی تن و یا هامور صید کنید .

بعضی از تورهای دبی هنگام غروب آفتاب شما را به جزیره حمدان که مشرف به برج الخلیفه ، برج العرب و ساحل جمیرا است می برند و در آنجا هم میتوانید از منظره زیبا استفاده کنین و به ماهیگیری خود ادامه دهید.

بهتر است بدانید در تور ماهیگیری دبی: همچنین شما گردشگران تور دبی

هستند.  GPS تمامی قایق ها مجهز به سیستم     

تماهی قایق ها دارای تجهیزات ایمنی و غواصی میباشند.

آب، یخ، نوشابه و نوشیدنی های دیگر در قایق ها موجود است.