دبی مال

دبی مال

گردشگران عزیز تور دبی ، دبی مال یا به قول عرب ها دبی مول بزرگترین پاساژ جهان است که روبروی برج دبی بزرگترین برج جهان واقع شده است . عزیزان تور دبی روبروی درب ورودی دبی مال رقص فواره های زیبایی است که هر روز حدود ساعت 7 آغاز می شود که دیدنش خالی از لطف برای شما عزیزان تور دبی  نیست. 

دبی مال

آکواریوم دبی مال

دبی مال 

میهمانان تور دبی قسمتی از این پاساژ توسط آکواریوم های زیبا احاطه شده است.

اسکی در دبی

مسافرین عزیز تور دبی در دل این پاساژ غول پیکر منطقه سردی وجود دارد که پوشیده از برف مصنوعی است و تنها محلی است که در دبی که شما مسافرین عزیز تور دبی سرما را احساس می کنید . 

دبی مال

گردشگران عزیز تور دبی اسکی دبی اولین پیست اسکی داخل سالن در خاورمیانه است و مکان برفی شگفت انگیزی برای لذت بردن از اسکی، اسنوبورد و سورتمه و یا برف بازی به شما عزیزان تور دبی ارائه می دهد. در این مکان سرگرمی برای همه از جوان تا پیر، و از مبتدی تا علاقه‌مندان ورزش اسکی در تور دبی وجود دارد. اسکی دبی یکی از جاذبه‌های بی نظیر با منظره زیبای کوهستانی به شما ارائه می دهد تا از برف واقعی در دبی در تمام طول سال لذت ببرید. لازم نیست که در مورد لباس اسکی و یا تجهیزات نگران باشید. مجموعه اسکی فکر این را کرده و به مهمانان تور دبی استفاده از لباس‌های زمستانی، و تجهیزات اسکی و اسنوبرد را ارائه می دهد. چوب اسکی تان شما را از سراشیبی به پایین می آورد و طناب و صندلی بالا بر ما، شما را برای دور دیگری از اسکی به بالا می‌برد.

دبی مال

میهمانان عزیز تور دبی دمای این محل به راحتی به زیر صفر می رسد و شما عزیزان تور دبی  نیاز به پوشیدن لباس گرم دارید. گردشگران تور دبی این مکان پیست اسکی مصنوعی دبی است که در نوع خودش بی نظیر است.

دبی مال
دبی مال