پارک دلفین های دبی

دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی

 

گردشگران تور دبی دلفیناریوم دبی را می توان از بهترین برنامه های تفریحی دانست. مرکز آموزش دلفین های دبی در می ۲۰۰۸ در پارک کریک دبی افتتاح شد این پارک که سرپوشیده است زیر نظر دولت امارات است.این پارک دلفینهایکی از بزرگترین مکانهای تفریحی دبی است که در مرکز شهرمیباشد و برنامه های هیجان انگیزی در این پارک برگزار می شود.گردشگران تور دبی میتوانند با دلفینها شنا و یا بازی کنندو هم اکنون یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دبی است.مسافرین تور دبی در هر ماه توریست های زیادی از این مرکز بازدید می کنند و شاهد نمایش حیرت انگیز و جالب دلفین ها، رقص و آواز خواندنشان، توپ بازی و پرش آن ها از بین میله ها از نزدیک تماشا کنند.

دلفیناریوم دبی

گردشگران تور دبی پارک کریک که دلفیناریوم دبی در آن واقع است ،  محل نمایش بیش از ۱۲۰ گونه انواع مختلف پرنده های عجیب و غریب است.

دلفیناریوم دبی

شما مسافرین تور دبی می توانید از نزدیک شاهد پرواز کردن این پرندگان و تماسشان با انسان ها باشید. شما مسافرین عزیز تور دبی در اینجا می توانید درباره ی هوش و قدرت تفکر پرندگان بیشتر بدانید! این که گفته می شود پرندگان هوش بالایی ندارند، درست نیست.همچنین عزیزان تور دبی درباره زیستگاه طبیعی پرندگان، چگونگی آموزش پرندگان و رژیم غذایی آنها یاد بگیرید.