شهر ورزشی دبی

پنج استادیوم فوق مدرن دبی برای جام جهانی 

شهر ورزشی دبی

گردشگران علاقه مند به فوتبال تور دبی شهر ورزشي دبي در کنار بزرگراه امارات در جنوب منطقه زیبای جميرا ويلا  قرار دارد. این مرکز ورزشی و تفریحی یکی از بهترین مراکز تفریحی دبی محسوب می شود.

همچنین عزیزان تور دبی قابل ذکر است که  شهر ورزشي دبي به دلیل امکانات فوق العاده ای که دارد به مرکز جهاني تعداد زیادی از رشته های ورزشی در آينده ای نه چندان دور تبدیل خواهد شد.

شهر ورزشی دبی

گردشگران تور دبی علاوه بر تاسيسات ورزشی و استاديوم هایی که در شهر ورزشي دبي قرار گرفته شده، امکانات اقامتی بسيار زيادی  نيز برای علاقه مندان تور دبی در نظر گرفته شده است. طراحی شهر ورزشي دبي  بسيار زيباست.

مسافرین تور دبی در سفر به دبی نباید تنها به خرید، اقامت در هتل، غذا خوردن و کمی تفریح قناعت کرد. دبی دارای مراکز متعدد و بی نظیری برای ورزش و فعالیت می‌باشد.

شهر ورزشی دبی

مهم نیست در چه فصلی از سال به دبی سفر می‌کنید چرا که امکانات ورزشی گسترده‌ای چه در فضای باز و چه در سالن‌های ورزشی مجهز در اختیار شما عزیزان تور دبی قراردارد. ورزش‌هایی مانند گلف، تنیس، رانندگی در کویر، اسب سواری، ورزش‌های هوایی مانند کایت سواری و ورزش‌های آبی مانند شنا، غواصی، جت اسکی، موج سواری و قایق سواری از جمله محبوب‌ترین ورزش‌ها در دبی می‌باشند.گردشگران تور دبی همه ساله مسابقات بین‌المللی گلف، اسب سواری و تنیس در دبی برگزار می‌شود. این مسابقات در رده معتبرترین مسابقات جهانی قرار دارند.

بعلاوه در آن امکانات لازم برای تمامی ورزشها در بالاترين سطح ممکن ، پيش بيني شده است.

شهر ورزشی دبی

از قسمتهای مختلف شهر ورزشي دبي می توان موارد زیر را نام برد:

1-استادیوم ها ورزشگاه ها یا مجتمع های ورزشی
شهر ورزشي دبي دارای 4 استادیوم فوق پیشرفته است که قادر به برگزاری مسابقات مهم بین المللی می باشند: استادیوم اختصاصی کریکت، استادیوم چند منظوره سرباز برای ورزش هایی مانند فوتبال و راگبی،  استادیوم چند منظوره سرپوشیده برای ورزش هایی نظیر بسکتبال و والیبال و ورزشگاه اختصاصی هاکی.

شهر ورزشی دبی
2- آکادمی های ورزشی مدارس حرفه ای ورزش 

گردشگران تور دبی این آکادمی ها برای پرورش قهرمانان ورزشی ساخته شده که از جمله می توان به مدارس فوتبال منچستر یونایتد، مدرسه گلف بوش هارمون، آکادمی تنیس دیوید لوید و آکادمی بین المللی کریکت اشاره نمود که هر کدام دررشته تخصصی خود بهترین محسوب می شوند.

شهر ورزشی دبی
3- زمین گلف

علاقه مندان به این ورزش در تور دبی این زمین بزرگ با کمک ستاره گلف جهان ارنی الس و با همکاری موسسه نیکولاس دیزاین طراحی شده است. در اطراف این زمین، ساختمان های مسکونی و ویلاها واقع شده اند.
4- امکانات و تاسیات سایر ورزش ها

5-مناطق مسکونی و هتل ها 

6-مناطق تجاری و خدماتی، بهداشتی-درمانی و آموزشی