مرکز خرید دبی مارینا مال

مرکز خرید دبی مارینا مال

مسافرین تور دبی ،دبی مارینا ، نام محله ای در دبی ، امارات متحده عربی است . این محله دارای یک کانال آب مصنوعی است که از خلیج فارس به طول ۳ کیلومتر به داخل خشکی کشیده شده و برج‌های مسکونی در اطراف آن بنا شده‌اند . در پایان پروژه امکان سکونت ۱۲۰،۰۰۰ نفر در برج‌ها و آپارتمان‌های این منطقه وجود دارد . در صورت تکمیلِ این پروژه، دبی مارینا به بزرگ‌ترین مارینا در جهان تبدیل خواهد شد که به دست انسان ساخته شده است . مسافرین تور دبی این منطقه دارای یک مرکز خرید بزرگ با نام دبی مارینا مال است.

مرکز خرید دبی مارینا مال

مرکز خرید دبی مارینا مال

گردشگران تور دبی مرکز خرید دبی مارینا مال در دسامبر 2008 افتتاح شده است . در این مرکز خرید هر نوع جنسی را می توان تهیه کرد . چه لباس ، چه لوازمی نظیر ساعت و کیف و کفش و حتی لوازم زینتی و برقی و طلا و جواهرات و . یکی از مراکزی که بسیاری از فروشندگان و حتی توریست ها از آن ها خرید می کنند ، فروشگاه چند منظوره مارینای دبی است .

مرکز خرید دبی مارینا مال

مرکز خرید دبی مارینا مال

مسافرین تور دبی این مرکز خرید محل پر رونقی است که بسیاری از تجار ایرانی و عرب در اینجا پاتوق دارند . مسافرین تور دبی ،دبی مارینا‌ مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی می باشد . در مارینا مال فواره های زیبا و موزیکال وجود دارند که شبها زیبایی چندانی دارند . سقف مرکز خرید دبی مارینا مال مانند سقف مدرسهای به نام هاگوارتز است و یک پرچم بزرگ ۱۲۳ متری دارد که رکورد بزرگترین پرچم دنیا را شکسته است.

مرکز خرید دبی مارینا مال

گردشگران تور دبی به محض ورود چنان زیبایی و زرق و برق فروشگاه های مارینا نظرتان را جلب می کند که دیگر متوجه هیچ چیز نمی شود ؛ گذر زمان برایتان بی معنی می شود. اما هرگز نمی توان منکر آن شد که خرید از برترین و معروف ترین برندهای دنیا چقدر لذت بخش است ؛ پس اگر می خواهید این لذت را تجربه کنید مارینا مال انتخاب درستی بوده است.

مرکز خرید دبی مارینا مال

مارینا‌ مال دارای ۱۶۰ فروشگاه است . فروشگاه ها و برند های معتبری از قبیل H&M، Mothercare مسافرین عزیز تور دبی ریبوک ، منگو ، بوتس ، اسباب بازی فروشی ، سوپرمارکت های زنجیره ای انگلیسی و تعداد زیادی کافه و رستوران در این مرکز خرید وجود دارد . دبی مارینا مال به خاطر نزدیک بودن به ساحل ،  فضا و چشم‌اندازی زیبا دارد .

مرکز خرید دبی مارینا مال

گردشگران تور دبی اینجا به بزرگی مرکز خرید امارات یا دبی مال نیست ؛ در چهار طبقه و در فضایی بزرگ میزبان بیش از 130 اوت لیت است  اما در عوض رستوران‌ها و کافه‌های روباز و مشرف به ساحلش برای نفس تازه کردن و خوردن غذا یا قهوه‌ای دلچسب عالی هستند . گردشگران تور دبی خیلی‌ها می‌گویند اینجا مرکز خرید گرانی است با این حال اگر از شلوغی و هیاهوی دیوانه‌کننده مراکز خرید دیگر خسته شده باشید یا دنبال مرکز خریدی نزدیک دریا بگردید ، دبی مارینا مال گزینه مناسبی است . مسافرین عزیز تور دبی درضمن مارینا مال هم میزبان جشنواره خرید در دبی می باشد.

 

اطلاعات مرکز خرید دبی مارینا مال:

آدرس دبی مارینا مال : Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates

وبسایت دبی مارینا مال : www.dubaimarinamall.com

ساعت کار مرکز خرید دبی مارینا مال : شنبه تا چهارشنبه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب . پنجشنبه تا یکشنبه از ۱۰ صبح تا نیمه شب