مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی

مسافرین عزیز تور دبی این روزها اماکن مذهبی به دلایل مختلفی توانسته اند در لیست جاذبه های گردشگری بسیاری از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی باشند.

مسجد جمیرا دبی هر چند یک مسجد قدیمی نیست گردشگران تور دبی  این مسجد به عنوان یک جاذبه پر گردشگر شناسایی می شود علاوه بر این، شما  در دبی هم می توانید مساجد بسیار معتبری پیدا کنید وشما مسافرین تور دبی  از معماری های زیبای آن ها لذت ببرید.

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی

یکی از مکان هایی که تور های دبی روی آن بسیار زوم می کنند مسجد جمیرا در منطقه جمیرا می باشد. این مسجد هم از نظر قدمت و هم از نظر معماری و طرح و ساخت یک جاذبه جذاب برای گردشگران تور دبی به شمار می رود.

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی

 گردشگران تور دبی معماری این مسجد از نمونه معماری های اسلامی می باشد به طوری که در آن یک گنبد بزرگ ۱۶ متری چشم همه را به خود خیره میکند. مناره های حدود ۴۰ متری هم بر عظمت این بنای با شکوه افزوده است.

شما مسافرین تور دبی از طرفی هم باید سراغ منبر مسجد بروید و حتما از آن دیدن کنید چرا که بسیار با شکوه می باشد. برای خرید بلیط تور دبی با ما تماس بگیرید.

مسجد جمیرا دبی 

مسجد جمیرا دبی

مسافرین تور دبی در جلو بنای مسجد از سنگ های قهوه ای مایل به صورتی برای تزیین نما استفاده شده است. جالب است که روی گنبد و مناره ها هم از اشکال زیبای هندسی تراشیده شده و زیبایی و گیرایی آن را دوچندان کرده است.

مسافرین تور دبی این مسجد نه تنها از روبرو بلکه از نظر معماری داخلی نیز بسیار زیباست وباعث شده که مسافران تور دبی حداقل یک ساعت برای دیدن آن وقت بگذارند. شما اما برای ورود به مسجد باید به تورهایی که توسط خود مسجد راه اندازی شده است بپیوندید.مسافرین تور دبی مسجد جمیرا تنها مسجدیست که درهای آن به روی غیر مسلمانان نیز باز است، همچنین ورودی مسجد آراسته به نقاشی هایی ست که روی زمینه آبی آن خودنمایی می کنند. در هنگام غروب آفتاب و شب به سبب نور پردازی عالی بسیار دیدنی و جذاب است.

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی

مسافرین تور دبی جالب است بدانید مسجد جمیرا چنان از اهمیت برخوردار است که نقش روی اسکناس های ۵۰۰ درهمی در امارات متحده عربی را از آن خود کرده است.

مسافرین تور دبی بازدید از این مسجد فرصت مناسبی برای درک فرهنگ و مذهب امارات خواهد بود.