موزه قهوه دبی
Coffee Museum Dubai 

موزه قهوه دبی

 

گردشگران تور دبی موزه قهوه دبی در خیابان الفهیدی در خور دبی  واقع شده است این موزه با استاندارد های جهانی طراحی شده و محلی راحت، آرام و جالب با وسایل شرقی می باشد. یکی از ویژگی های قابل توجه این موزه، ساختار سنتی با فضای راحت که با معماری شرقی ادقام شده است. در این موزه تاریخچه قهوه با وسایل آنتیک برای شما مسافرین علاقه مند تور دبی نشان داده می شود.

موزه قهوه دبی

گردشگران تور دبی گفته شده که بیش از ۲/۳ مردم عربستان قهوه می نوشند بنابر این از انواع مختلف قهوه با دستگاه های ساخت آن در این موزه موجود است. در این موزه فرهنگ و ملیت نوشیدن قهوه نمایش داده می شود مانند: نوشیدن قهوه به سبک محلی عربی، سبک اتیوپی، ژاپنی، و غیره. برای بازدید کنندگان تور دبی که علاقه به قهوه، نوشیدن آن، طرز برشته کردن قهوه و دم کردن قهوه  دارند، می توانند آموزش های لازم را در این موزه ببینند.

موزه قهوه دبی

گردشگران تور دبی در این موزه مغازه سوغاتی فروشی وجود دارد که در آن می توانید انواع قهوه را پیدا کنید. موزه قهوه شامل دو طبقه است که می توانید بخش های متنوع و بی همتایی را مشاهده کنید. در طبقه اول، تمام وسایل دم کردن قهوه و برشته کردن آن وجود دارد که شما عزیزان تور دبی می توانید مراحل ساخت قهوه را به طور زنده مشاهده کنید. تمام وسایل آنتیک مربوط به قهوه در این طبقه موجود است و دوستداران قهوه می توانند آن ها را از مغازه داخل موزه خریداری کنند. در طبقه اول کتاب های مربوط به قهوه و مستند هایی مربوط به آن وجود دارند که پیشنهاد می کنیم شما گردشگران تور دبی از آن ها دیدن کنید.

موزه قهوه دبی

همچنین شما گردشگران تور دبی می توانید کمی اسنک و قهوه در کافه ی درون موزه نوش جان کنید.  در طبقه دوم می توانید به راحتی قهوه بنوشید. در آنجا قهوه به سبک ژاپنی سرو می شود. برای علاقه مندان به قهوه، رفتن به مغازه موزه قهوه هیجان انگیز می باشد زیرا محصولاتی وجو دارد که هر شخص با هر سلیقه ای آن ها را می پسندد.

موزه قهوه دبی

محصولات این مغازه عبارتند از: وسایل باریستا، کتاب ها و رومان های مخصوص قهوه، تاریخچه قهوه، مستندات مربوط به قهوه، استکان های مربوط به شیر، فنجان های قهوه خوری در هر سایز، قهوه لاته، دستورات درست کردن قهوه، قهوه ساز های مختلف و غیره. همچنین از مسافران تور دبی درخواست می کنیم از زیور آلات شبیه به دانه های قهوه نیز دیدن کنند که بسیار جالب و حیرت انگیز ساخته شده اند.

اطلاعات موزه قهوه دبی

آدرس موزه قهوه دبی : Dubai - United Arab Emirates-Al Faheide 69- 69
تلفن موزه قهوه : 097143538777
وبسایت موزه قهوه دبی : www.coffeemuseum.ae