هتل مینا سلام که درمنطقه مدینه الجمیراه ودرزمینی به مساحت چهل هکتار در سال  ۲۰۰۳ بنا شده است.
نمای داخلی  هتل زیبا و رویایی ، مجلل و خیره کننده ، با طراحی منحصر بفرد ، کاخهای سلاطین کهن عرب و مصر باستان را در نظرها تداعی می سازد . فضای سنتی وتاریخی هتل مینا سلام یکی از بهترین و اعجاب انگیز ترین فضاهای هتل های ۵ستاره دبی را به مسافرین تور دبی ارائه می دهد.

 رستوران های هتل مینا سلام دبی

در این هتل ۴۴  رستوران و بار لوکس فعالیت می کند که منوی آنها بسیار متنوع و کاملاً گیج کننده است. هر کدام از این رستوران ها تم و سبک خاص خود را دارد.  رستورانها و بارهای متعدد، با سرو خوراکهای باکیفیت، از میهمانان تور دبی پذیرایی میکنند. برخی از رستورانها نیز در ایوان خود که به خلیج فارس و اسکله مشرف است، شام سرو میکنند.

فاصله هتل مینا سلام دبیتا مراکز خرید

دسترسی برای مسافرین تور دبی بسیار آسان و رایگان به پارک آبی وایلد وادی و مرکز خرید لوکس  می باشد.

اتاق های هتل مینا سلام دبی

دارای اتاقهای استاندارد با چشم انداز های رو به دریا و خلیج ,اتاقهای دولوکس و سوئیتهای مجلل سوئیت رویال و سوئیتهای رو به خلیج فارس است.کلیه اتاقها دارای گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون واینترنت می باشد و اتاقها هرروز توسط خادمین هتل نظافت ،پاکسازی وتجهیز می شود.

 

سایر امکانات هتل

امکانات میتوان به پارکینگ، تاکسی ، خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه ، صبحانه در اتاق ،اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز و امکانات ویژه برای کودکان معلولین و سالمندان و همچنین اتاقهای کامپیوتر و سالنهای متعدد همایش و کنفرانس اشاره کرد.