هتل کرال بوتیک ویلادبی در شهر دیره هتل ۴ ستاره بوتیک کورال اورینتال دبی قرار گرفته و چند قدم پیاده تا بازارهای طلا و ادویه شهر دبی فاصله دارد. هتل مانند سایر هتل های۵ ستاره دبی امکانات رفاهی را از قبیل باشگاه سلامتی و پارکینگ رایگان در اختیار گردشگران تور دبی قرار داده است.

رستوران هتل کرال بوتیک ویلادبی

هتل کرال دیره دبی دارای ۳ سالن غذاخوری با خوراکیهای لذیذ و شیرینی های دلپذیری است که از مسافران تور دبی پذیرایی لازم را میکند. این هتل آمادگی ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت به مهمانان تور دبی را دارا می باشد

.

 اتاق های هتل کرال بوتیک ویلادبی

اين هتل داراي ۱۴۷ اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند.اتاقها به زیبایی تزئین شده و به تلویزیون ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع، نشیمن بزرگ و اینترنت مجهز میباشند. این هتل ۵ ستاره، اقامتی دلپذیر را بهمراه ویلاهای خود به میهمانان تور دبی ارائه می دهد.

 امکانات تفریحی: – سونا – استخر سرباز تمام فصول– زمین بازی کودکان
امکانات ورزشی: – مرکز بدنسازی – بازی دارت
خدمات: – خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – فکس و کپی – مرکز تجارت
سایر امکانات: – رستوران – پذیرش شبانه روزی – گاوصندوق – تهویه – باغ – امکانات باربیکیو
از دیگر امکانات این هتل میتوان استخر روی بام تمام فصول ، اتاق ماساژ، سونا و بدنسازی که در کنار ورزشگاه قرار گرفته است را نام برد که مسافران تور دبی میتوانند در هر تایم به شنا و ورزش بدنسازی بپردازند.
این هتل ترانسفر رایگان فرودگاه و پیشخدمت برای آن دسته مسافرین تور دبی که اتاق های ویژه را رزرو میکنند در اختیار قرار میدهد.