پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی

مسافرین عزیز تور دبی ، در دبی بیشتر تفریحات مردم پارک هایی هستند که مردم آن ها را ساخته اند و بیشتر آن ها هم حالت آبی دارند. این پارک ساحلی که در امتداد خیابان جمیرا و نزدیک هتلی جمیرا قرار گرفته و امکانات تفریحی و رفاهی زیادی برای بازدید کنندگان تور دبی فراهم کرده است. این پارک های آبی ایده بسیار خوبی است چرا که مردم را بیشتر به خود جذب می کنند حالا اگر این پارک آبی یک پارک ساحلی و نزدیک به ساحل هم باشد همه چیز عالی تر می شود. یعنی شما گردشگران تور دبی می توانید به راحتی و به خوبی از پارک و ساحل هر دو با هم لذت ببرید.

پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی

مسافرین تور دبی این پارک زیبا که به نام پارک ساحلی جمیرا مشهور شده است یکی از دیدنی ترین پارک هایی است که در امارات متحده عربی شناخته شده است و بیشتر زیبایی و حس و حالش را از همین ساحل گرفته است.  گردشگران عزیز تور دبی این پارک انقدر ها بزرگ ساخته شده که بتوانید در آن همیشه جایی برای استراحت و آرامش پیدا کنید به عبارتی ۱۲ هکتار مساحت این پارک بیان گر همه چیز است. 

گردشگران تور دبی بگذارید پارک ساحلی جمیرا را اینطوری توصیف کنیم که با دریای زیبای آبی و لاجوردی در کنار درختان سر به فلک کشیده نخل از طرفی هم چمن زار ها و محیطی سر سبز محلی دنج و شاد برای مسافرین تور دبی وجود دارد.

پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی

مسافرین تور دبی در این مکان می توانید محل های خاصی برای غذا پختن پیدا کنید و خودتان غذا درست کنید از طرفی هم زمین برای والیبال دوستان هم مهیا است. شما عزیزان تور دبی اگر هم به دنبال غذای آماده هستید یک سری کیوسک ها هستند که به فروش غذا مشغولند و نوشیدنی های خاصی دارند که همیشه صف خرید شلوغ است. گردشگران تور دبی در ماههای گرم تر، امکان یک شنای دلچسب را برای تان فراهم می کند. و در ماههای خنک سال، این پارک می تواند مکانی مناسب برای پیک نیک خانوادگی به همراه عزیزانتان باشد اگر می خواهید در ساحل شنا کنید در ساعت۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر این کار را کنید چرا که نیرو های نجات غریق در این ساعات در طول ساحل آماده کمک به افراد هستند. امکان ورزش های آبی از جمله اسکی روی آب هم در این پارک وجود دارد.

پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی

گردشگران عزیز تور دبی این پارک در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از صبح تا غروب، مخصوص شنا و استفاده ی بانوان و کودکان است.مسافرین تور دبی هزینه های ورودی تمام پارکهای شهر دبی ۵ درهم است. بعضی از پارکها پارکینگ و امکان ورود ماشین هم دارند که در این صورت از هر ماشین - صرف نظر از تعداد سرنشینان  ۲۰ تا ۳۰ درهم دریافت می کنند.

عزیزان تور دبی برای رفتن به پارک ساحلی جمیرا، راحت ترین راه اتوبوس است. خطوط اتوبوسی ۸ (از بازار طلا) و ۸۸ (از ترمینال ۳ فرودگاه) در پارک ساحلی جمیرا توقف دارند. نزدیک ایستگاه مترو به پارک، از خط قرمز مترو است که تا پارک جمیرا باید تاکسی بگیرید. کرایه های تاکسی حدود ۲۰ درهم میباشد.

پارک ساحلی جمیرا دبی